Reklama

sprzedam działkę budowlaną w gm. Leoncin

Działki i grunty

Zakońoczne
  • Rodzaj ogłoszenia

    Firma


Działka budowlana o powierzchni 1 ha (jeden hektar), działka pod budowę domów, nieruchomości nieprzekraczającej wys.: 10 m. w/g Planu zagospodarowania przestrzennego gm. Leoncin k/Warszawy. Powierzchnia całkowita 10326 m2 z możliwością parcelowania. Plan wew. zagospodarowania w/g jego przeznaczenia i o rozbudowę reakracyjna, medyczno-rehabilitacyjna, handlowa, usługowa, cicha produkcja. Równeż jest dostępna wszelka dokumentacja. Nieruchomość gotowa do natychmiastowej sprzedaży. Wiosna2018, działki budowlane na sprzedaż, rodzynkiem w gm. Leoncin 12 km od Air Port Modlin Działka położona w najlepszej strefe dla inwestycji np: domu spokojnej starości i inne medyczno-rehabilitacyjne kierunki, dom willę, zajazd turystyczny etc. Działkę podzielono w bryle prostokątu co stanowi najlepsze rozwiązanie do parcelowania na mniejsze działki np o metrażach 1150m2 i w tym podnosi cenę o kolejne kilkadziesiąt procent.

Wzniesiona lekko od drogi wojewódzkiej co stanowi następny pozytywny punkt co do jej ceny i atrakcyjności, kilkaset metrów od działki graniczy z drogą wojewódzką utwardzoną z nową nawierzchnią asfaltu użyto do jej budowy nowoczesnej technologii, a drogą wewnętrzną stanowi dojazd nieutwardzony i nałożonej nazwie ulicy NOWOWIEJSKA i nie stanowi problemu przejazdu maszyn i samochodów ciężarowych o podwyższonym ładunkiem. Działka posiada punkt kontaktu Energii Elektrycznej przynależnej do tej nieruchomości, także śmiało można wykonywać czynnosści zagospodarowania wskazanych przez plan zagospodarowania gm. Leoncin. Możliwości jest dużo, a Wójt Gminy jest przychylny i pomocny na wdrażanie wszelkiego rodzaju nowoczesne technologie, które będą prowadziły do lepszego lżejszego życia jego mieszkańców, równięż pomoże finansowo w/g zasobności gminy. Działkę można wykorzystać do budowy budynków nieprzekraczających 10mWysokości oznaczone symbolem MN…. Działka ma dodatkową niezliczalną zaletę jest położona na skraju Puszczy Kampinoskiej w cichej, malowniczej okolicy, a powietrze krystalicznie czyste posiada własny mikroklimat.

Przy zakupie całościowym możliwość negocjacji , cena startowa 119 Polskich Złotych za 1m2. Wszelkie negocjacje bezpośrednio z Panem Józefem lub Robertem Kozubek, a nr KW WA1N 00066411-9. Kupujący NIE ponosi dodatkowych opłat za Agencję Nieruchomości jako prowizji od sprzedaży, jest zwolniony z opłat. Aura wiosenna sprzyja do poważnych negocjacji, proszę oferty wysyłać bezpośrednio na email Pana Roberta lub Józefa. Jeśli Państwo przybywacie samolotem proszę podać dokładną godz. przylotu i lotnisko Warszawskie Chopina,czy Modlin i wtedy odbiorę Państwa osobiście wraz z bagażami.


1 228 790,00 zł do negocjacji
agent@rezydent.info
Warszawa (Mazowieckie)
Wyślij wiadomośćpokaż trasę z:
do uk, Górczewska 53 , Warszawa


Inne ogłoszenia

Zapisz się na newsletter